układanie kostki brukowej

Informacja: +48 601 420 066

Kompleksowe usługi brukarskie Kraków i okolice

Kompleksowe usługi Brukarskie

Postaw na firmę z doświadczeniem.

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym w branży brukarskiej na terenie małopolski. Jeśli szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się ułożeniem dla Ciebie kostki brukowej, to trafiłeś pod właściwy adres. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, odpowiednią wiedzę, sztab wykwalifikowanych fachowców i niezbędne zaplecze techniczne, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu zleceniu, i wykonać je profesjonalnie. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz prac, które można uznać za szeroko pojmowane usługi brukarskie. Począwszy od prac ziemnych, poprzez doradztwo w zakresie stosowanych materiałów, a skończywszy na ułożeniu nawierzchni – kostki brukowej, kostki granitowej, czy innych prac zleconych (palisad, krawężników, odwodnień, niwelacji terenu itp.). 

ukladanie kostki brukowej

Układanie kostki brukowej, kompleksowe rozwiązania z rzetelnym wykonawcą

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne są poszczególne etapy prac brukarskich, i jak niejednokrotnie bywają kłopotliwe. Gładko Cię przez nie poprowadzimy, bo jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Znajdziecie u nas wsparcie już na samym początku inwestycji. Na etapie planowania przestrzeni służymy doradztwem w zakresie tego co możliwe, i tego co niezbędne. Następnie zajmiemy się odpowiednim przegotowaniem terenu, które jest kluczowe dla idealnego ułożenia kostki brukowej, granitowej, czy innej nawierzchni. W razie potrzeby zaopatrzymy Cię we wszystkie niezbędne materiały, i to w atrakcyjnej cenie, bo my nie oszczędzamy na jakości. Kolejny krok, to tylko zwykła formalność, sprowadzająca się do perfekcyjnego ułożenia kostki.

Dla Ciebie wykonamy następujące usługi brukarskie:

– Nawierzchnie z kostki brukowej
– Nawierzchnie z kostki granitowej
– Krawężniki drogowe
– Obrzeża trawnikowe
– Palisady
– Gazony

Układamy kostkę brukową najwyższej jakości:

– Polbruk
Libet
– Bruk-bet
Lub z materiału powierzonego przez inwestora

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU KOSTKI Z DUŻYM RABATE

Brukarstwo Kraków

Kompleksowe usługi brukarskie, prace ziemne, oraz sprzedaż kostki brukowej w atrakcyjnych cenach

Od pomysłu zagospodarowania przestrzeni do jego realizacji jest długa droga, ale my ją z przyjemnością dla Ciebie wybrukujemy. Posiadamy odpowiednią wiedzę ekspercką i wysokiej klasy sprzęt, który umożliwia urzeczywistnienie niemal każdego projektu.
roboty-ziemne ukladanie kostki

Roboty ziemne, solidna podstawa i miara sukcesu. 

Usługi brukarskie świadczone przez naszą firmę, to bogata gama prac ziemnych, które nie zawsze polegają na układaniu kostki.  

U nas można skorzystać z wielu usług, w tym takich które wymagają użycia ciężkiego sprzętu typu koparko-ładowarka. 

-Odwodnienia
-Drenaże
-Niwelacje terenu
Wyrównanie terenu
Budowa nasypów
Wykopy
oraz inne usługi koparko-ładowarką

Usługi brukarskie, które oferujemy nie mają żadnych ram, jeśli chodzi o zakres i wielkość inwestycji. Podejmujemy się wszystkich zleceń z taką samą starannością. I nie ważne, czy układanie kostki pokrywa duże, czy małe powierzchnie. Przekonaj się, i nawiąż z nami kontakt! Zapraszamy do współpracy.